Transportband met spanner 5M/35mm/2T
Transportriem met gesp 5M/35mm/2T
Transportriem met spanner. De totale lengte van de riem (d.w.z. de lengte van de riem en de lengte van de gesp samen) bedraagt maar liefst 5 meter , zodat deze kan worden gebruikt om zelfs zeer grote ladingen vast te zetten. De breedte van de band van 35 mm en de sterkte van 2 ton maken het mogelijk om zelfs zware goederen te omsnoeren. Dit maakt hem geschikt voor professioneel gebruik in transportbedrijven, op bouwplaatsen, maar ook voor particulier transport. Alle metalen elementen, inclusief haken en rammelaar, zijn gemaakt van zeer sterk, corrosiebestendig staal. Elk element van de transportband is daarom klaar om te werken met de hoogste belastingen.
De UNITRAILER transportband garandeert een probleemloos transport van diverse soorten goederen over wegen door heel Europa. Het beschikt over alle vereiste goedkeuringen en certificaten, die niet alleen de kwaliteit en veiligheid bevestigen, maar ook het transport van vracht mogelijk maken in elk land met zelfs de meest restrictieve regelgeving. Door voor onze transportband te kiezen, zorgt u voor gemoedsrust en volledig comfort tijdens elke inspectie. We weten hoe belangrijk een goed leesbaar label is. Daarom hebben we speciale beschermingen gebruikt om ervoor te zorgen dat het zelfs bij zeer intensief gebruik niet beschadigd raakt en alle gegevens erop duidelijk zichtbaar zijn.


Zorg voor veiligheid tijdens het transport
Deze transportband is met een indrukwekkende lengte van 5 meter, een breedte van 35 mm en een maximale belasting van 2 ton een solide hulpmiddel voor het zekeren van uiteenlopende ladingen. Hij is perfect voor het vervoeren van motorfietsen, quads, boten en kajaks op aanhangwagens, platforms of in de ruimen van bestelwagens.
Dankzij de sterkte en het spanvermogen zorgt deze riem ervoor dat ladingen veilig vast blijven zitten tijdens transport. Elimineert het risico van verschuiven of beschadigen, een belangrijk veiligheidsaspect voor middelzware ladingen. Betrouwbaarheid en veelzijdigheid zijn de kenmerken die deze riem onderscheiden bij het beveiligen van transport.
Waarom is het de moeite waard om voor onze transportband te kiezen?
- de riem voldoet aan de Europese norm EN 12195-2
- voldoet aan de GS TUV- kwaliteitsnormen
- bandsterkte 2 ton (2000DAN)
- treksterkte 1 ton (1000DAN)
- De parameters van de riem zijn in het Pools en Engels op het etiket gedrukt
- het label wordt over de gehele breedte van de riem genaaid en bovendien met folie vastgezet
- toegestane belasting gegraveerd op de gesp en haken
- het heeft een grote en comfortabele ratelgesp
