KNOTT ATK60 versterkt neuswiel met handgreep 350 kg 60 mm 785-1020 mm
- Het ATK60 KNOTT neuswiel, met een draagvermogen van 350 kg, stabiliseert de dissel van de trailer wanneer deze geparkeerd staat en vergemakkelijkt het manoeuvreren. De versterkte constructie en eenvoudige montage maken het geschikt voor trailers die een g
KNOTT ATK60 versterkt neuswiel met handgreep 350 kg 60 mm 785-1020 mm
Het KNOTT ATK60 neuswiel heeft een buisdiameter van 60 mm en een totale hoogte van 785 mm, inclusief het wiel , wat zorgt voor een solide, stabiele constructie en comfortabele bediening. Ontworpen voor gebruik in trailers die een groter laadvermogen en een hogere duurzaamheid vereisen.
Het product heeft een in de fabriek gelaste montagebeugel met afmetingen van 130 × 100 mm , met montagegaten met een diameter van 11 mm en een tussenafstand van 105 mm. × 50 mm . Deze oplossing maakt een extra klem overbodig, vereenvoudigt de installatie en verhoogt de duurzaamheid van de gehele verbinding.
Een neuswiel is een praktisch accessoire voor een aanhanger dat de aanhanger stabiliseert wanneer deze geparkeerd staat en het manoeuvreren en verplaatsen van de aanhanger op een erf, oprit of camping vergemakkelijkt . Het maakt het aankoppelen en loskoppelen van de aanhanger van de trekhaak eenvoudig en zorgt voor een nauwkeurige positionering. Neuswielen zijn ontworpen om de aanhanger te stabiliseren – ze zijn niet bedoeld om een beladen aanhanger op te tillen . Ze zijn een ideale oplossing voor bagageaanhangers, boottrailers en caravans , en verhogen het comfort en de veiligheid.

Toelaatbare belasting
De maximaal toegestane belasting in geparkeerde toestand is 350 kg . Dit zorgt voor een stabiele en veilige ondersteuning van de trailer tijdens het laden, lossen en langdurig stilstaan . Een correct gekozen laadcapaciteit garandeert een betrouwbare ondersteuning van de dissel, vermindert het risico op kantelen en verbetert het comfort bij het werken rond de trailer. Het naleven van de maximale laadlimieten is cruciaal voor de duurzaamheid van het mechanisme, de bescherming van structurele componenten tegen overbelasting en een lange en probleemloze werking van het product. .

Verlenglengte
Het XL (lange) steunwiel heeft een groter verstelbereik, waardoor een betere aanpassing aan verschillende disselhoogtes en bodemomstandigheden mogelijk is. De lengte van de neuswielverlenging is 235 mm , wat een voldoende verstelbereik voor de disselhoogte biedt. De hoogte van het neuswiel inclusief wiel is 785 mm, en de maximale hoogte met verlenging bedraagt 1020 mm . Dit verstelbereik maakt een gemakkelijke aanpassing van de trailer aan verschillende bodemomstandigheden mogelijk en vergemakkelijkt het aan- en loskoppelen van de trekhaak. Het juiste verstelbereik van de verlenging verhoogt het comfort en de stabiliteit tijdens het parkeren. .

Type wiel
Het wiel van 225 x 65 mm is voorzien van een massieve rubberen band , waardoor het risico op lekke banden wordt geëlimineerd en een hoge duurzaamheid tijdens gebruik wordt gegarandeerd. De stalen velg versterkt de constructie, verhoogt de weerstand tegen belastingen en mechanische beschadigingen, en zorgt voor een stabiele en betrouwbare werking onder diverse omstandigheden.

Volautomatisch wiel
Het neuswiel is voorzien van een volledig automatisch hefmechanisme waarmee het wiel snel en gemakkelijk in de transportstand kan worden gekanteld zonder handmatige vergrendeling. Daarnaast beschikt het over een volledig automatische steunvoet die stevig op de grond rust, wat het comfort en de veiligheid van de aanhanger verhoogt wanneer deze geparkeerd staat.

Krukas met druklager
De krukas is voorzien van een druklager , wat het comfort aanzienlijk verbetert. Het lager vermindert de wrijving tijdens het gebruik, wat resulteert in een soepelere en lichtere krukasbeweging . Dit betekent dat het omhoog en omlaag brengen van het geleidingswiel minder kracht vereist en comfortabeler is, zelfs bij zware belasting.

Bescherming tegen corrosie
Het neuswiel is gemaakt van elektrolytisch verzinkt staal , wat zorgt voor effectieve bescherming tegen corrosie en een lange levensduur, zelfs bij intensief gebruik buitenshuis. De zinklaag beschermt de stalen onderdelen tegen vocht, strooizout en wisselende weersomstandigheden, waardoor de duurzaamheid en weerstand van de constructie tegen beschadigingen toenemen.
Bij aankoop van elk product uit ons assortiment krijg je 2 jaar garantie. Op deze manier kun je het gebruiken zonder je zorgen te maken over de gevolgen van een eventuele storing. Met het oog op jouw tevredenheid hebben we het proces voor het indienen van een eventuele klacht zo eenvoudig mogelijk gemaakt - het enige wat je hoeft te doen is het formulier dat beschikbaar is op onze website in te vullen en op te sturen.
Heb je vragen over de keuze of het gebruik van onze producten? Neem contact met ons op! De specialisten van Unitrailer geven je graag alle informatie.





















