TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m
TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m

TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m

  • YLY-S elektrische kabel van TEXSIM, twee-aderig, met een kerndoorsnede van 0,5 mm². Het wordt gebruikt in elektrische installaties van bedrijfsvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en landbouw- en bouwmachines. Autokabel gemaakt van koperdraden.
Fabrikant: Texsim
0,69 €
0,57 € Prijs excl. BTW
Voeg toe om te vergelijken
Snelle boodschappen 1-Click(zonder registratie)
288 punten.
2.88 punten.

TEXSIM YLY-S 2x0,5 twee-aderige elektrische kabel - 1m

0,69 €
0,57 € Prijs excl. BTW
    288 punten
    2.88 punten
    Vraag over het product
    Als bovenstaande beschrijving niet voldoende is voor u, stuur ons dan uw vraag over dit product. We zullen proberen om zo snel mogelijk te reageren. De gegevens worden verwerkt in overeenstemming met Privacybeleid. Door ze in te dienen, aanvaardt u de inhoud ervan.
    Laat uw mening achter
    Uw score:
    5/5
    Voeg je eigen productfoto toe:
    [producent]

    TEXSIM YLY-S 0,5 mm² twee-aderige elektrische kabel - 1m

    De prijs geldt voor 1 strekkende meter kabel.

    De elektrische kabel YLY-S 2x0,5 mm² is een twee-aderige kabel met een aderdoorsnede van 0,5 mm² , bedoeld voor gebruik in laagspanningsinstallaties met een maximale bedrijfsspanning van 50 V. Het bestaat uit twee koperdraden in de kleuren: zwart en wit , waardoor u de draden tijdens de installatie gemakkelijker kunt identificeren. De kabel wordt gebruikt in elektrische installaties van bedrijfsvoertuigen, aanhangwagens, opleggers en landbouw- en bouwmachines. Ideaal voor het aansluiten van verlichtings-, signalerings- en andere systemen die een betrouwbare geleiding en bestendigheid tegen externe factoren vereisen.

    YLY-S autokabels zijn gemaakt van meeraderige koperdraden (L) , die flexibiliteit en uitstekende stroomgeleiding bieden. De PVC-isolatie (Y) en de PVC-ommanteling (Y) garanderen duurzaamheid en bestendigheid tegen vocht en weersomstandigheden. Dankzij deze eigenschappen zijn YLY-S-kabels uitermate geschikt voor gematigde klimaatomstandigheden en garanderen ze een lange levensduur en een storingsvrije werking.

    Het product kenmerkt zich door een hoge bestendigheid tegen weersomstandigheden , waardoor het gebruikt kan worden in een breed temperatuurbereik - van -40°C tot 70°C . De maximaal toegestane kerntemperatuur tijdens gebruik mag niet hoger zijn dan 70°C, terwijl de omgevingstemperatuur tijdens opslag niet hoger mag zijn dan 40°C en bij zonlicht niet hoger mag zijn dan 60°C. Dankzij deze parameters voldoen YLY-S-kabels aan de eisen, zelfs onder moeilijke bedrijfsomstandigheden.

    Technische gegevens:

    • Aantal strengen: 2
    • Kerndoorsnede: 0,5 mm²
    • Kernkleuren: zwart en wit
    • De grootste diameter van draden in een streng: 0,21 mm
    • Minimale isolatiewanddikte: 0,31 mm
    • Nominale laagdikte: 0,6 mm
    • Grootste buitendiameter van de kabel: 6 mm
    • Kernweerstand bij maximaal 20 ° C: 39 Ω/km

    Sollicitatie:

    • aansluiten van markerings- en positielichten in aanhangwagens en opleggers
    • installatie in besturingssystemen en laagspanningsvoedingen in bedrijfsvoertuigen
    • signaalkabels in bouw- en landbouwmachines
    • reparatie en modernisering van elektrische installaties van voertuigen die flexibele en resistente kabels vereisen
    Fabrikant
    Texsim
    Productcode
    UT006621
    Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
    ”TEXSIM” SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW W MILICZUmeer
    Adres: Stawna 11aPostcode: 56-300Stad: MiliczLand: PolskaAdres email: texsim@texsim.pl
    pixel